Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.

Zdeňka Gelnarová

Chtěla bych poděkovat kanceláři Partners Opava a hlavně paní Adéle Reznerové, se kterou už pár let úzce spolupracuji. Pomohla mi vyřešit hodně problémových situací a poradit mi v zásadních rozhodnutích. Jsem vděčná jí i jejímu týmu za profesionální jednání, ochotu a trpělivost, se kterou mi vždy vše srozumitelně vysvětlí a já mám jistotu, že moje finance jsou v pořádku.

Martin Špalek

Se společností Partners spolupracuji už více let a mohu se vždy spolehnout na to, že se mi věnují profesionálové, kteří poradí v řešení jakékoliv finanční situace. Zvláště musím poděkovat paní Adéle Reznerové, která, ať už u nás doma nebo v kanceláři Partners v Opavě, dokáže vždy s úsměvem poradit, co by bylo vhodné udělat po finanční stránce. Zkrátka na naši finanční poradkyni se můžeme spolehnout a mohu ji všem vřele doporučit.

Kateřina Wanke

Co pro mě a mou rodinu znamená spolupráce s Partners, konkrétně s kanceláří paní Reznerové v Opavě? Znamená pro nás obrovskou změnu - poprvé od doby, kdy nám s financemi pomáhá finanční poradce, můžeme říct, že se o nás opravdu někdo stará. U prvních čtyřech poradců znamenala spolupráce vždy přepis všech možných smluv na nového poradce a pak "ticho po pěšině", žádná péče, žádná starost, většinou nulový kontakt. S paní Reznerovou a jejími kolegyněmi je to jinak, nyní máme jistotu, že jsou naše finance pod kontrolou. Jsme v pravidelném kontaktu, kdykoli potřebujeme, můžeme se na ně obrátit. Služby Partners Opava mohu jen doporučit!

Roman Čuda

S panem Lorkem jsem navázal spolupráci asi před rokem, nicméně již i po tak krátké době musím konstatovat, že pan Lorek je zosobněním pojmu finanční poradce. Mám již zkušenosti s více "finančními poradci", nicméně pan Lorek má všechny vlastnosti, které od finančního poradce očekávám. Již po úvodní schůzce jsem nepochyboval o tom, že je profesionálem ve finanční oblasti. Obrovským plusem je skutečnost, že dokáže věci velmi podrobně a trpělivě vysvětlit, odpovědět na všechny klientovy dotazy (ihned jak je to možné). Dalším pozitivem je výborná komunikace s tím, že co je domluveno, to platí. Jsem přesvědčen, že jsem se z hlediska správy osobních financí a finančních produktů obrátil na toho správného člověka.

Zuzana Hampel

Má spolupráce s firmou Partners trvá již několik let a je to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Díky Hance jsme již koupili dvě nemovitosti, o všechno bylo postaráno s tím nejlepším výsledkem pro nás. Navíc také díky Partners investujeme, což bych určitě sama nezvládla udělat. Moc si cením skvělého lidského a profesionálního přístupu, který dostávám a moc se těším na další roky spolupráce a investic. Velmi si cením také toho, ze i když se nám změní finanční situace, Hanka vždy ví jak se k tomu postavit a najít to nejlepší řešení. Za mne velké díky a jedeme dál!

Martina Hypšová

Moje Partners finanční poradkyně Hanka je tady vždy pro mě a dovede spolehlivě poradit ohledně investic i úspor. Reaguje téměř okamžitě na mé požadavky a potřeby a má vždy připravené řešení pro vzniklou situaci. Nabízí vždy kompletní řešení, abych byla jednak finančně zajištěná a co nejefektivněji zhodnoceny i úspory. Nikdy nenechala nikoho z mých blízkých bez pomoci, když bylo potřeba vyřešit jakýkoliv finanční problém. Děkuji paní Mgr. Hance Hlávkové za devět let úžasné spolupráce, stala se součástí mé rodiny. Haničko, jsem mooc ráda, že tě mám :)