Chceme, aby pro naše klienty bylo řešení financí příjemná záležitost, stejně jako šálek kávy a dobrý dort. Aby věděli, že jsme tu pro ně. Dlouhodobě, profesionálně a s úsměvem.

Tým finančních profesionálů

Adéla Reznerová

Majitelka kanceláře a finanční specialistka

Ve financích působím už od roku 2004 a na mé práci mě nejvíce baví neustálá změna. Ať už je to růst a rozvoj kanceláře a práce s týmem, nebo zdokonalování finanční služby pro klienty. Jsem ráda součástí finančního života našich klientů, kterým pomáháme nejen bohatnout, ale také chránit jejich majetek nebo rozhodovat se ve složitějších situacích. A díky skvělé partě lidí v naší kanceláři se do práce můžu každý den těšit.

Hana Hlávková

Finanční specialistka

Na mojí práci mě nejvíce baví samotní klienti. Zajímám se o jejich život, osobní a profesní růst. Mou prací je zajistit jim finanční zdraví tak, aby se i oni mohli věnovat činnostem, které je baví a rozvíjejí je samotné. Proto mi tahle práce dává smysl. Když se podívám na své klienty, mám radost, že vidím úspěšné a zajímavé lidi, kteří se naučili pracovat se svými financemi. Momentálně se v rámci přípravného kurzu dále vzdělávám a chystám se na zkoušku, ukončenou prestižním titulem EFA (European Financial Advisor).

Tomáš Lorek

Finanční specialista

Mám na starosti klientskou práci a s nadšením pomáhám svým klientům dosahovat jejich finančních cílů a s budováním bezpečné budoucnosti. Potřeby klientů jsou pro mě vždy na prvním místě a jsem odhodlán jim poskytovat kvalitní služby, dlouhodobou odbornou péči a to vždy s Úsměvem.

Lenka Olšanská

Úvěrová specialistka

Mám v našem týmu na starost hypotéky a úvěry kompletně od A do Z. Na této práci mě nejvíce baví její různorodost a individuální řešení problémů našich klientů. Žádná rutina, pořád se děje něco nového. Velmi důležitou součástí je pro mě skvělý pracovní tým (však spolu trávíme téměř více času než s rodinou), na který se můžu spolehnout, pohodová atmosféra v práci, krásné pracovní prostředí s výhledem na řeku a hlavně obrovská záštita Centrály Partners, která nám poskytuje tolik potřebnou podporu.

Tereza Jungová

Specialistka na pojistný trh

V kanceláři jsem specialistkou na pojistný trh, zejména na neživotní pojištění (auta, majetek, odpovědnost) a pojištění podnikatelů. Na této práci mě baví hlavně to, že nedělám pouze srovnávače pojištění, ale že jdu mnohem více do hloubky, znám pojistné podmínky, výluky a jsem schopná klientovi vyřešit to, co potřebuje. Pomáhám tak nejen klientům, ale celé kanceláři. Díky tomu můžeme klientům nabídnout opravdu profesionální službu, správné informace a hlavně krytí, které dává smysl.

Zuzana Beyerová

Profi asistentka

Jako Profi asistentka pomáhám ostatním v kanceláři s administrativou, připravuji propočty životního pojištění pro klienty a mám na starost další činnosti spojené s podporou celého týmu. Mám pod svou správou následnou péči o klienty. Hlídám výročí smluv, vyhledávám obchodní příležitosti a udržuji klientská data aktuální.